Закарпаття продовжує опікуватися відбудовою підпатронатних громад Херсонщини за національною програмою «Пліч-о-пліч»

Дата: 25.08.2023 16:25

На допомогу чекає й 74-річна Катерина Гузій, жителька Великої Олександрівки. В її будинку потрібно замінити пошкоджене вікно та відремонтувати дрібно посічений дах.

«Дощі розмивають стелю нашого дому, тому вона вже почала відвалюватися. Самотужки впоратися несила, тож дуже чекаємо, коли майстри відремонтують оселю», – ділиться жінка.

Разом із чоловіком і сином пані Катерина переховувалася від ворожих обстрілів у підвалі сусідського будинку. Вона також згадує, що там не було зв’язку, тому вони весь час боялися, що туди може прилетіти снаряд, а ніхто й не знатиме.

Родина Гузій майже два місяці прожила в окупації, перш ніж їх вмовили евакуюватися до Кривого Рогу. За той час у хаті побували російські мародери, але нічого цінного там не знайшли.

Згодом пані Катерина дізналася від знайомих, що оселю пошкодило потужною вибуховою хвилею від влучання ворожого снаряду в сусідній будинок, а потім «прилетіло» і на її подвір’я. Постраждала не тільки хата, а й господарські будівлі та кухня.

Відновлення Великої Олександрівки триває, тож незабаром пошкоджений будинок родини Гузій також відремонтують. Нагадаємо, що в селищі російські окупанти пошкодили майже 500 об’єктів житлової інфраструктури.

Закарпатці активно допомагають відбудовувати населений пункт та домівки місцевих мешканців. Ремонтні роботи тривають.

#разомвідбудуємо

#плічопліч