Закарпаття продовжує допомагати відновлюватись Херсонщині

Дата: 28.08.2023 10:29

24 мільйони гривень вже спрямувала наша область для Херсонської, аби подолати наслідки руйнувань внаслідок бойових дій, підтоплення, відновити помешкання місцевих жителів, об’єкти соціальної інфраструктури.

Зокрема, для Великоолександрівської громади кілька населених пунктів нашого краю передбачили у своїх бюджетах кошти для виконання ремонтних робіт. Тут під патронатом Закарпаття в межах ініціативи Президента «Пліч-о-пліч» перебувають село Новопавлівка та смт Велика Олександрівка.

Так, задля відновлення об’єктів інфраструктури та житлового фонду Холмківська ТГ виділила 500 тис грн, Солотвинська – 200 тис грн, Нижньоворітська – 100 тис грн, Дубівська – 50 тис грн, а з обласного бюджету додатково спрямували ще 10 млн грн.

Раніше для відновлення Херсонської області Закарпаття виділило 6 млн грн обласних коштів, ще 500 тис грн. – Чинадіївська ТГ.

#разомвідбудуємо

#плічопліч #WeBuildUkraine