Дитячі садочки Закарпаття отримали гуманітарну допомогу від «Save the Children»

Дата: 27.08.2023 18:41

Заклади дошкільної освіти краю отримали 24 мультимедійні комплекти та дитячі іграшки для укриттів.

«В осередках, які сьогодні отримали гуманітарну допомогу, виховуються й розвиваються сотні дітей наших краян і вимушених переселенців. Тому посилення матеріально-технічної бази закладів зараз дуже важливе», – зауважив Петро Добромільський.

За його словами, одне з пріоритетних завдань – створити необхідні умови для розвитку й навчання дітей, а також полегшити роботу педагогів під час організації навчально-виховного процесу в умовах війни.

Попри повномасштабне вторгнення матеріально-технічну базу закладів освіти області вдається покращувати, зокрема, завдяки співпраці ОВА з благодійними й гуманітарними організаціями.

Заклади дошкільної освіти Закарпаття сьогодні отримали допомогу за спільним проєктом обласної військової адміністрації та міжнародної неурядової гуманітарної організації «Save the Children».

Співпраця триває.Фото без описуФото без опису