З нагоди відзначення Дня Незалежності України Віталій Матій привітав захисників одної з військових частин району

Дата: 25.08.2023 10:49

Гарна нагода знову подякувати нашим захисникам.

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Незалежності України, очільник Берегівської РВА Віталій Матій відвідав одну з військових частин Берегівського району.

Привітав наших військових зі святом, за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у захист Батьківщини та з нагоди відзначення Дня Незалежності України вручив бійцям відзнаки районної військової адміністрації та районної ради та подарував мультимедійне обладнання.

«Цими днями ми відзначили два найважливіших державних свята! І завдяки вашій сміливості, мужності та відданості робимо це не під стягами триколорів ворога, а під прапором країни, що відстоює свою незалежність!

Сьогодні багато з ваших побратимів кожного дня захищають нашу незалежність, жертвуючи найдорожчим стримують ворожий наступ на Харківщині, героїчно тримають оборону на Донецькому, Херсонському, Запорізькому та Миколаївському напрямках. Переконаний, що та нелегка праця, яку ви щодня виконуєте, буде гідно оцінена державою, народом України, нами всіма. Жодне ім’я наших воїнів, які віддали життя у боях за наші міста та незалежність не буде забутим», – наголосив у вітальному слові Віталій Матій.

Подякував кожному за патріотизм до України, за щоденну оборону нашої держави. Побажав якнайшвидшої перемоги, міцності і сил усім нам на цьому шляху!

Ми обов’язково переможемо!

Слава нашим захисникам та захисницям!

Слава Україні! Фото без описуФото без описуФото без опису