В Берегові відбулися урочисті заходи присвячені 32-ій річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2023 13:31

Разом зі всією країною відзначаємо День Незалежності.

24 серпня є для нас особливим. Тридцять два роки тому ми відновили незалежність України, однак сьогодні ми чітко усвідомлюємо те, що раніше сприймали як належне.

Прагнення до волі та свободи пульсує в нас, живлячи всі плани, обумовлюючи всі кроки на шляху у майбутнє.

З нагоди свята, біля пам’ятника Тараса Шевченка, відбулися урочисті заходи присвячені 32-ій річниці Незалежності нашої держави.

Розпочали урочистості з Гімну України у виконанні хору. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за незалежність і щасливе майбутнє нашої країни.

Віддаючи данину пошани та пам’яті, поклали квіти біля підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку - головного борця за права та волю українського народу.

В урочистому заході взяв участь очільник Берегівської РВА Віталій Матій разом з керівництвом районної та міської рад, керівниками правоохоронних органів та державних установ району, військовими та громадськістю.

З Днем Незалежності, сильна, нескорена, непереможна країно!

Миру, єдності і перемоги!

Слава нашим захисникам!

Слава Україні! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису