Захід щодо провадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Дата: 31.08.2023 12:02

Торгівля людьми – є злочином проти людяності, принижує честь, гідність людини!

Через російську агресію проти України поняття «торгівля людьми» для українців набуло нового змісту. В умовах війни психічний та фізичний стан є нестабільний, як наслідок люди розгублені, виснажені та налякані, тому не можуть сприймати інформацію критично та стають легкою здобиччю для торговців людьми.

Задля усунення причин та умов, які можуть призвести до торгівлі людьми у будь-якій формі, важливо ефективно діяти усім разом на усіх рівнях.

Сьогодні під керівництвом першої заступниці голови Берегівської РВА Єви Данич відбулася робоча зустріч представників Закарпатської ЗГЖО"ВЕСТА" - виконавчий партнер проєкту МОМ «Розбудова спроможності Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області» з працівниками Берегівської РВА: управління соціального захисту населення, відділу з питань освіти, служби у справах дітей, з представниками Берегівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості та Берегівського бюро безоплатної вторинної правової допомоги.

Протягом заходу обговорили важливі питання механізму взаємодії суб’єктів з протидії торгівлі людьми, зокрема:

• надання спеціалізованої допомоги найбільш вразливим особам на рівні громад;
  • організація та проведення превентивної роботи з попередження ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства;
  • організація та проведення інформаційних кампаній до визначних дат у сфері протидії торгівлі людьми, та інше.Фото без описуФото без описуФото без опису