Віталій Матій взяв участь в онлайн зустрічі учнів Берегівщини з Президентом України Володимиром Зеленським

Дата: 01.09.2023 12:29

Сьогодні 1 вересня, День знань та початок навчального року.

Президент України Володимир Зеленський провів онлайн – зустріч з учнями та педагогами 48 освітніх закладів України.

Очільник Берегівської РВА Віталій Матій разом з міським головою Берегівської громади, керівниками обласної, районної та міської освіти взяв участь в онлайн – зустрічі учнів та вчителів Берегівського ліцею імені Лайоша Кошута.

Глава держави привітав освітянську родину та учнівську молодь з Днем знань та презентував інноваційний освітній цифровий застосунок «Мрія», те, що незабаром допомагатиме в освітньому процесі школярам, батькам та вчителям.

Завдання якого - аналіз стандартів освіти, вчителів, контенту, який дитина споживає додатково, які в дитини цілі. Далі, на основі штучного інтелекту система допомагатиме через розуміння освітньої траєкторії знаходити корисний контент.

«Я вже дуже вірю в нашу «Мрію». Бо найбільше хочу вірити у вас. У кожного й кожну. Хочу пишатися вами. Хочу, щоб українцям вдавалося. Усім. Хто навчається. Хто навчає. І хто мріє як батько, як мати, що дитина зможе. Зможе знайти себе в житті», - зазначив Президент України.

Також в застосунку будуть щоденники, контент, інформація про педагогів, можливості щодо пропозиції інновацій для закладів освіти, грантові можливості, а також якісна інформація про систему освіти.

Дякуємо Президенту України, цінуємо Вашу увагу до наших дітей та освітян!Фото без описуФото без описуФото без опису