Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України зарекомендував себе як ефективний майданчик для обговорення і вирішення актуальних питань.

Дата: 08.09.2023 12:51

Від початку своєї роботи Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України зарекомендував себе як ефективний майданчик для обговорення і розв'язання актуальних питань.

Платформу створювали передусім для сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування, однак після повномасштабного вторгнення відбулася корекція пріоритетів

Серед питань, які зараз у центрі уваги, – тарифи та підготовка до опалювального сезону. Також народний депутат Віталій Безгін прогнозує, що в майбутньому в межах засідань також відбудеться обговорення бюджетної політики, адже до 15 вересня 2023 Уряд має подати проєкт бюджету до парламенту.

Детальніше про це на сайті Конгресу: https://is.gd/cCeP8v.