Безоплатний курс із цифровізації для держслужбовців

Дата: 09.09.2023 08:53

Безоплатний курс із цифровізації для держслужбовців. Які теми обговорюватимуть на Digitalize Ukraine’s Future

29 вересня розпочинається курс Digitalize Ukraine’s Future. На ньому протягом 5 тижнів держслужбовці покращуватимуть навички в цифровізації та управлінні відкритими даними.

Головні теми курсу:

• як використовувати електронне урядування. На курсі розглянуть, як цифрові послуги змінюють взаємодію між державою та громадянами;
  • як відкриті дані роблять державні сервіси прозорими. Експерти обговорять юридичний складник, ресурси для реалізації та інформаційну безпеку під час війни;
  • як працювати з гендерно чутливими даними.

Держслужбовці розвинуть навички співпраці між владою та громадськістю. Навчаться управляти командами в різних ситуаціях. Також експерти розберуть принципи спілкування з користувачами електронних сервісів.

Заповнюйте заявку на участь у Digitalize Ukraine’s Future  https://cdto.data.gov.ua

Ставайте частиною цифрового майбутнього.

Навчальна програма розроблена Deloitte Academy в межах проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах спільно з Міністерством цифрової трансформації та за підтримки Фонд Східна Європа.