В Ужгороді провели третій етап змагань для ветеранів і військовослужбовців «Сильні України»

Дата: 10.09.2023 16:06

Фото без описуСьогодні в Ужгороді на набережній Незалежності провели третій етап змагань для ветеранів і військовослужбовців «Сильні України» за підтримки очільника краю Віктора Микити.

Черговий івент на підтримку ветеранів та наших захисників.

Знаково, що в цих змаганнях брали участь герої, які отримали поранення на фронті, протезовані або перебувають на відновленні. Вони – приклад незламності для кожного з нас. Тож змагатися пліч-о-пліч з ними – це велика честь.

Учасники мірялися силою в трьох дисциплінах: жим лежачи, веслування на концепті та аеробайк. Сьогодні є лише переможці – кожен, хто захищає Україну, брав участь у змаганнях або прийшов підтримати захисників.

Очільник Закарпатської ОВА подякував почесному президенту Федерації стронгмену України, народному депутату Василеві Вірастюку та народному депутату Михайлові Лабі за підтримку й організацію івенту.

Ми продовжуємо реалізацію проєктів, спрямованих на підтримку захисників та членів їхніх сімей, а також розвиток спорту й військово-патріотичного виховання молоді.

Дякуємо ветеранам, нашим героям за довіру та участь у змаганнях.

Молимося за Вас, побратими, й за нашу перемогу. Ви – наші герої!

Ми пишаємося! Україна пишається!

Стоїмо разом, плече до плеча!

Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні!

Героям слава!Фото без описуФото без опису