Наші спортсмени вибороли на Іграх нескорених-2023 рекордну кількість нагород

Дата: 17.09.2023 10:31

На Іграх нескорених-2023 у німецькому Дюссельдорфі Україна виборола рекордну кількість нагород за всю історію своїх виступів.

Наші герої везуть додому 34 медалі: 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових.

Цього року в змаганнях брали участь близько 600 спортсменів із 22 країн. Україну представляли 25 учасників: військовослужбовці й ветерани ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції та добровольчих батальйонів.

Українці змагалися в дев'яти видах спорту: легкій атлетиці, паверліфтингу, веслуванні на тренажерах, плаванні, стрільбі з лука, велоспорті, волейболі сидячи, баскетболі на візках та настільному тенісі, що цього року дебютував у програмі Ігор. Крім того, низка українських учасників виступила й у регбі на візках: у складі об'єднаної команди, до якої ввійшли воїни різних країн.

"Синьо-жовті" піднялися на п'єдестал у шести видах спорту. Найуспішнішими стали веслування на тренажерах (11 медалей: 4 золоті + 7 срібних), плавання (9: 3+3+3) та стрільба з лука (5: 3+0+2).

Безмежно пишаємося!