У Виноградові відбувся благодійний велозабіг спрямований на підтримку ЗСУ «Крути до Перемоги!»

Дата: 17.09.2023 19:43

Сьогодні для кожного з нас – як представників влади, так і населення – підтримка захисників у пріоритеті.

Саме тому проводимо й підтримуємо різноманітні заходи, які спрямовані на допомогу Збройним силам України. Як-от благодійний велозабіг, який відбувся нині у Виноградові.

Маршрут долали сотні велосипедистів, котрі не тільки гарно провели вечір, а й донатили на потреби військових.

Також під час заходу проводили лотереї, де учасники мали можливість виграти цікаві призи. Зокрема, йдеться про велосипед, самокат, генератор, телевізор тощо.

Таким чином, вдалося виконати дві важливі місії: вкотре нагадати про важливість спорту та здорового способу життя й підтримати бійців.

"Радію, що івент об’єднав стільки молодих активних і креативних людей. Дякую всім організаторам та спонсорам, завдяки яким вдалося втілити цей велозаїзд, та поліції, ДСНС, волонтерам, котрі сприяли його реалізації", - Віталій Матій очільник Берегівської РВА.