На випадок аварійних відключень електроенергії лікарні Закарпатської області забезпечені генераторами.

Дата: 22.09.2023 12:52

На випадок аварійних відключень електроенергії в лікарнях Закарпатської області вже є близько 160 генераторів.

Медзаклади продовжують отримувати критично необхідне обладнання для безперебійного електроживлення. Тож найближчим часом – генераторів стане ще більше, зауважили в МОЗ.

Також у профільному міністерстві зазначили, що кожен заклад охорони здоров’я має забезпечити резерв пального для генератора, щонайменше на 5 днів.

У разі надзвичайної ситуації завдяки автономним джерелам живлення у лікарнях безперебійно працюватимуть відділення інтенсивної терапії, операційні та критично важливе обладнання, що дозволить рятувати життя пацієнтів.