З нагоди свята Дня працівника освіти в Берегівському районі відзначили найкращих працівників освітянської родини

Дата: 29.09.2023 10:30

У першу неділю жовтня відзначає своє професійне свято наша велика освітянська родина. Прекрасне осіннє свято, яке об’єднує тих, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки та мудрості, щедроти та надій, доброти та людяності.

Теплі привітання та щирі слова подяки, сьогодні лунали в стінах Берегівської районної військової адміністрації.

«Батьки дають нам життя, але Ви - даєте знання як правильно йти дорогою цього життя. Тож саме в Ваших руках майбутнє нашої країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть наслідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя. Низький уклін, за вашу непохитну віру у кожного учня. Щиро дякую за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям», - наголосив у своєму вітальному слові очільник Берегівської РВА Віталій Матій.

Побажав всім мирного неба, можливості повноцінно працювати і передавати свої знання учням, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії, добробуту в ваших родинах, позитивний настрій та віру в переможне та мирне життя нашої країни.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району, досягнуті успіхи у справі навчання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, найкращих відзначено грамотами та подяками Берегівської РВА та районної ради.

З прийдешнім святом!