Вручення відзнак нашим воїнам з нагоди свята Дня захисників і захисниць

Дата: 29.09.2023 12:18

Цьогоріч ми вперше відзначатимемо 1-го жовтня День захисників і захисниць України. День тих, хто боровся за нашу незалежність у минулому і хто бореться за неї нині.

На передодні свята, керманич Берегівського району Віталій Матій привітав наших військових, ветеранів, прикордонників та волонтерів з прийдешнім святом, оголосив подяку та нагородив спільними грамотами Берегівської РВА та районної ради, також вручив «Подарункові сертифікати» на відвідування термальних вод "Косино" та "Жайворонок".

Також, грамоти та нагородні відзнаки вручав керівник Берегівського РТЦК та СП Сергій Зейкан.

У своєму вітальному слові очільник району наголосив на важливості цього дня для всіх нас, а особливо для тих, хто зі зброєю у руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мир у державі, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад зі своїх славетних предків – вільних і незалежних козаків.

Подякував захисникам за їх подвиг заради миру, щастя та благополуччя на рідній землі та відданість українському народу.

«Завдяки Вам, ми маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити та виховувати дітей в незалежній державі. Тож бажаємо здоров’я, миру, якнайшвидшої перемоги та повернення живими до своїх рідних домівок тих хто стоїть на захисті нашої держави. Нехай Пресвята Богородиця під своїм покровом захищає кожного та кожну! Пам’ятаємо кожного героя, хто повернувся з поля бою на щиті. Хай береже вас Бог!»,- зазначив Віталій Матій.

Зі святом Вас, наші захисники і захисниці!

Слава Україні! Героям слава!