Привітання очільника Берегівської РВА Віталія Матія з Днем захисників і захисниць України.

Дата: 01.10.2023 13:37

1 жовтня об’єднує величні свята - День Українського козацтва та День захисників та захисниць України.

Це свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

Найцінніше, що є в нашому житті - це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, спокійно живемо у своїх домівках, працюємо на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Щиро дякуємо нашим воїнам за силу духу, волю до перемоги, самовіддане служіння українському народу. Бажаємо якнайшвидшої перемоги та повернення живими до своїх рідних домівок. Нехай Пресвята Богородиця під своїм покровом захищає кожного та кожну! Бо ви усі герої, як козаки і воїни УПА, та найрідніші нашій державі люди.

Слава Україні! Слава нашим захисникам і захисницям! Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з поля бою, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Ваші імена – у наших серцях.

З повагою, начальник Брегівської районної державної

адміністрації - районної військової адміністрації Віталій Матій.