Віталій Матій отримав лист подяки від військових

Дата: 03.10.2023 16:31

За допомогу та підтримку у виконанні бойових завдань, щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України начальник Берегівської РВА Віталій Матій отримав лист подяки з словами щирої синівської вдячності від командування та всього особового складу військової частини А1927 та знакову пам’ятку «Без права на помилку» від 534 окремого  інженерно-саперного батальйону.

«Ваша плідна праця – це та основа, на якій тримається єдність між армією і народом та додає нам військовим впевненості в своїх діях по обороні нашої незалежної держави – України. Кожен із нас відчуває підтримку свого народу й свято вірить, що на усіх нас чекає світле майбутнє адже у своїх поглядах ми єдині. Хочемо запевнити Вас, що ніколи не зрадимо українському народові і славою та честю захищаємо свою рідну та вільну неньку Україну», - йдеться у листі подяки.

Стоїмо разом, плече до плеча!

Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні! Героям слава!