Перемога КЗ "Берегівський професійний ляцей сфери послук" ЗОР у міжнародному конкурсі в Європейський рік навичок та вмінь

Дата: 11.10.2023 15:50

Вітаємо команду комунального закладу "Берегівський професійний ляцей сфери послук" Закарпатської обласної ради з гідними результатами у XI-му Міжнародному конкурсі Відкритого вогню Карпатського регіону ім.Югаса Йожефа, який відбувся 7 жовтня у місті Ечер (Угорщина).

Цього року команді закладу випала честь на запрошення оргкомітету представляти Україну та  повернутися додому із достойним результатом:

• теоретичний тур - I та III місце;
  • практичний тур - перші страви - II місце;
  • страви на грилі - I місце;
  • десерт- I місце.

В результаті змагань - переможне I-ше командне місце та перехідний кубок, який буде знаходитися в закладі цілий рік.

Крім медалей, учасники отримали унікальну можливість - презентувати та популяризувати ліцей, досвід, хороший настрій позитивні емоції а головне - це віру в себе.

Пишаємося здобутками нашої профтехосвіти та бажаємо нових звершень у майбутньому.

Так тримати! Разом до перемоги!