Оголошення про формування Ради з питань ВПО при Берегівській РВА

Дата: 17.10.2023 15:07

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 „Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб” оголошується подання документів для формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Берегівській районній державній адміністрації – районній військовій адміністрації.

Стати членом Ради запрошують:

• внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є територія Берегівського району Закарпатської області, що є адресою останнього задекларованого / зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;
  • представників громадських об’єднань, в статуті яких визначено, що їхня діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Берегівського району.

Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників Берегівської райдержадміністрації – районної військової адміністрації становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб — три особи.

Персональний склад Ради затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації – начальника Берегівської  районної військової адміністрації з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює райдержадміністрація – районна військова адміністрація, є:

• бажання працювати на громадських засадах;
  • активна участь у громадській діяльності;
  • відповідність високим стандартам доброчесності;
  • відсутність конфлікту інтересів;
  • наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб;
  • наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до районної державної (військової) адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній (сканованій) та/або паперовій формі, а саме:

• заяви у довільній формі або за формою згідно Додатку (у разі подання заяви у довільній формі, заява повинна містити відомості про освіту кандидата, інформацію про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності), мотиваційну частину, в якій викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради);
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості).

для представників громадських об’єднань:

• листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання;
  • копії статуту (положення) та/або свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання для підтвердження, що його діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Закарпатської області.

Термін подання документів: з 24 жовтня 2023 року до 07 листопада 2023 року, щоденно (крім суботи та неділі) з 08:00 до 17:00 (перерва з 12:00 до 13:00).

Адреса для подання документів: м. Берегове, вул. Мукачівська, 6, каб.34, e-mail: bruszn_2103@ukr.net

Контактна особа: Василь Ганькович, тел.: 0500647644

Управління соціального захисту населення Берегівської РВА