26 жовтня відбудеться інформаційна сесія щодо участі в конкурсі в межах Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна

Дата: 23.10.2023 15:41

Триває перший конкурс проєктних пропозицій у межах Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2021–2027.

Відповіді на всі запитання щодо подачі заявок та реалізації ініціатив можна буде отримати 26 жовтня під час інформаційної онлайн-сесії. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, на заході розкажуть про типи проєктів, програмні індикатори, бюджет Програми, особливості відбору, а також нададуть комунікаційні настанови.

Реєстрація на захід триває до 25 жовтня (включно) за посиланням.

Також Василь Іванчо нагадав, що зараз пріоритетними є такі напрямки: «Стійкий "зелений" прикордонний регіон», «Здоровий та привабливий прикордонний регіон», «Взаємодіючий прикордонний регіон». Подавати заявки можуть неприбуткові організації, навчальні заклади, дослідницькі організації, агенції регіонального розвитку та органи місцевого самоврядування.