У День української писемності та мови, 27 жовтня, об 11:00 відбудеться Радіодиктант національної єдності-2023

Дата: 23.10.2023 15:43

Авторкою тексту для цьогорічного диктанту з назвою «Дороги України» стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів та лауреатка Шевченківської премії — Катерина Калитко. Читатиме його актор, театральний режисер та виконавець ролі в популярному фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковський.

Диктант звучатиме в ефірі «Українського радіо», радіо «Культура» та телеканалу «Суспільне Культура». Трансляції також будуть доступні на ютуб-каналі «Українського радіо» і на фейсбук-сторінках Суспільного.

Радіодиктант можна надіслати на перевірку поштою на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26 або ж або на e-mail rd@suspilne.media до 11:00 30 жовтня.

Ініціатива, яку команда «Українського радіо» започаткувала у 2000 році, стала найбільшим щорічним флешмобом. У 2022 році його писали понад пів мільйона людей на всіх шести континентах.