В Берегівському районному центрі підготовки населення до національного спротиву розпочалися наступні навчання

Дата: 27.10.2023 20:15

Готуємося долати будь-які виклики, аби жити у вільній Україні!

Вітаємо команду із початком другого курсу в Берегівському районному центрі підготовки населення до національного спротиву.

Високовмотивованих краян Берегівського району навчать впевненості та готовності реагувати на критичні ситуації, володіти навичками виживання, надання домедичної та медичної допомоги, будівництва фортифікаційних споруд і маскування, вогневої підготовки та інші знання, які в майбутньому можуть допомогти не тільки захистити рідних, але і стати на захист Батьківщини.

Саме такі знання будуть надавати фахові інструктори з підготовки населення до національного спротиву.

В подальшому будуть проводитись як теоретичні, так і практичні курси з різних напрямків.

Стоїмо разом, плече до плеча!

Слава Україні!

Героям слава!