Не допустити розголошення чутливої інформації та знизити психологічний тиск на захисників: як спілкуватися з рідними, які на фронті

Дата: 31.10.2023 11:41

Моральний стан військових, а разом з цим боєздатність підрозділів, суттєво залежить від якості спілкування з домом. На цьому наголошують у Міністерстві оборони.

Разом з тим у Міністерстві закликають дотримуватися простих правил зв'язку, щоб не допустити розголошення чутливої інформації та знизити психологічний тиск на захисників:

• НЕ ВАРТО запитувати точне місце розташування, чисельність і завдання підрозділу;
  • ВАРТО для власного спокою дізнатися приблизний район розташування;
  • НЕ ВАРТО зʼясовувати стосунки і наголошувати на домашніх проблемах, які військовий зараз не може розв'язати;
  • ВАРТО казати слова підтримки і завершувати розмови на позитивній ноті.

Більше порад знайдете в буклеті для родин захисників. Завантажте його за посиланням (чи qr-кодом на фото нижче) або візьміть копію у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Зберігайте спокій і підтримуйте одне одного!