У Берегівському районі продовжуються навчання з підготовки населення до національного спротиву.

Дата: 04.11.2023 17:03

Сьогодні, на базі 17- державної пожежно-рятувальної частини м. Берегове зібралися вогнеборці та гірські рятувальники, щоб навчити учасників курсу Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву навичок порятунку та техніки безпеки в горах чи у будь-якій іншій надзвичайній ситуації.

Рятівники розповідали про випадки, з якими працюють та з якими стикаються найчастіше, ознайомили зі спорядженням, яке необхідне для порятунку та технікою, яка допомагає їм у цьому. Не забули також нагадати про правила безпеки в горах та лісі, вдома та за його межами, а також порядок дій, якщо натрапили на підозрілий предмет чи боєприпас.

Фахівців служби порятунку ознайомили спротивців з основними характеристиками пожежного автомобіля та техніки, яка є в них на озброєнні. Згодом провели навчання із захисту навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій природнього, техногенного, соціального та воєнного характеру.

Особливу увагу приділили навичкам ліквідації наслідків воєнних дій, а саме:

•  мінна безпека;
  •  види вибухонебезпечних предметів;
  •  основні характерні ознаки небезпечних знахідок;
  •  дії при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів.

Продовжуємо працювати задля перемоги!

Слава Україні!

Героям слава!