У Берегівській РВА засідання районної Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Дата: 09.11.2023 13:46

Сьогодні під головуванням першої заступниці начальника Берегівської РВА Єви Данич відбулося засідання районної Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Метою якої є координація діяльності та забезпечення співпраці суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Берегівському районі.

На засідання розглянуто ряд важливих питань, щодо стану взаємодії та механізмів, спрямованих на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до запобігання насильства та ефективного реагування на такі факти, надання допомоги та захисту постраждалим особам, захисту прав дітей, забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності.

За результатами обговорення досягнуто згоди та прийнято відповідні рішення щодо продовження проведення інформаційно-просвітницької діяльності і посилення міжвідомчої співпраці суб’єктів щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на районному рівні, зокрема, забезпечення узгодженості, підвищення ефективності, координація проведення заходів.Фото без опису