У Берегівському районі продовжуються навчання з підготовки населення до національного спротиву.

Дата: 11.11.2023 17:21

Підготовлений – значить захищений!

Війна триває і, саме знання, які надають інструктори Берегівського осередку Центру підготовки населення до національного спротиву, спонукають наших громадян бути готовим у будь-яку хвилину надати допомогу чи врятувати чиєсь життя.

Цього разу курсанти Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву опановували навички з тактичної медицини.

Освоїли теорію та закріпили на практиці алгоритм дій у наданні першої медичної та домедичної допомоги при різних видах кровотечі та пораненнях. Зокрема, як зупинити кровотечу, перевірити дихання, пульс, накласти турнікет, шину, бинтову пов'язку та як правильно транспортувати пораненого.Фото без описуФото без описуФото без опису