Другий курс навчання по спротиву в Берегівському районі наберає обертів

Дата: 10.11.2023 21:24

Другий курс навчання в Берегівському районі Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву набирає обертів.

Вмотивовані спротивці продовжують навчатися долати всі труднощі, бути більш стійкими та обізнаним в різних ситуаціях.

Тож на черговому занятті інструктори Берегівського осередку центру підготовки населення до національного спротиву розповіли слухачам курсу про заходи безпеки під час перебування в горах, зокрема, правилах поводження в лісових та гірських масивах, виклик рятувальників тощо.

Ці знання є дуже важливими, адже відповідальність, свідомі й підготовлені походи, забезпечують збереження їхнього життя та здоров’я тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.Фото без описуФото без описуФото без опису