Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг: НАТО та європейські союзники мають більше допомагати Україні

Дата: 14.11.2023 11:07

НАТО та європейські союзники мають більше допомагати Україні, мірою того, як ситуація на полі бою у її боротьбі проти російської агресії залишається важкою.

Про це у Брюсселі перед участю у діловому сніданку в рамках Ради міністрів ЄС із зовнішніх відносин (з питань оборони) заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

«Я очікую, що під час зустрічі ми розглянемо ситуацію в Україні, де тривають інтенсивні бої. Ситуація на полі бою є важкою, і це робить навіть більш важливим продовження та нарощення нашої підтримки для України. Ми не можемо дозволити президента Путіну перемогти. Україна має зберегтися як суверенна незалежна держава в Європі, і це в наших інтересах – підтримати Україну», – наголосив Столтенберг.