Алгоритм реєстрації на курс Центру підготовки населення до нацспротиву

Дата: 23.11.2023 14:35

Чекаємо на всіх, хто хоче покращити знання, уміння та навички військової справи, бути готовими у будь-який час захистити Україну, свої сім'ї та власний дім.

Запрошуємо громадян Берегівського району, віком від 18 до 60 років на курс Центру підготовки населення до нацспротиву!

Навчання безоплатне, проводиться по 3-4 години на тиждень. З групами працюватимуть досвідчені військові інструктори та тренери.

Підготовку здійснюватимуть у відділеннях першого в Україні Центру підготовки населення до національного спротиву в кожному з районів Закарпаття. Після проходження навчань учасники отримають сертифікати.

Складовими національного спротиву є проведення теоретичних та практичних занять з вогневої та тактичної, спеціальної фізичної підготовки, тактичної медицини, підготовки зв’язку, військової топографії та інженерної підготовки.

Як зареєструватись?

• Заходимо на сайт https://dopomoha.carpathia.gov.ua
  • 2Входимо у власний кабінет або ж реєструємося на порталі.
  • Скролимо вниз головну сторінку та знаходимо вкладку: «Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву».
  • Заповнюємо анкету.

Слідкуємо за новинами щодо старту набору на новий курс.

Разом навчаємося, разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!