начальник Берегівської РВА Віталій Матій взяв участь у засіданні міжнародного круглого столу

Дата: 25.11.2023 12:26

25 листопада в Берегові відбулася зустріч за круглим столом із міжнародною участю, на тему "Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації», організована Громадською організацією «Єврорегіон Дністер» та Міжнародною громадською організацією «Україна-Польща-Німеччина».

Очільник Берегівської районної військової адміністраці Віталій Матій взяв участь у цьому заході.

Під одним дахом зібралися керівники та представники територіальних громад з Вінницької, Київської, Сумської, Черкаської та Хмельницької областей, міжнародні партнери, а саме: очільники Асоціацій органів місцевого самоврядування, мери, примари, голови та повітів з Молдови, Румунії та Словаччини.

Відбувся конструктивний обмін напрацювань та досвіду з актуальних питань, де очільники територіальних громад мали можливість вивчити досвід співпраці влади, бізнесу, органів місцевого самоврядування та громадського суспільства, зокрема:

• підтримка військовослцжбовцям;
  • співпраця з міжнародними організаціями;
  • реабілітація ветеранів;
  • підтримка розвитку підприємництва;
  • збереження традицій та культурної спадщини;
  • системні проєкти в освіті, спорті, медицині, інфраструктурі;
  • підтримка громадських організацій та волонтерських рухів;
  • інтеграція внутрішньо переміщених осіб;
  • енергетична безпека громади.

У своєму вітальному слові Віталій Матій привітав гостей у затишному районному центрі Берегівщини. Подякував організаторам за ініціативу - об’єднати, поспілкуватися одне з одним та обмінятися напрацьованим досвідом, щоб дати додаткові можливості у вирішення найактуальніших на теперішній час питань.