Базова підготовка населення району до національного спротиву триває.

Дата: 25.11.2023 14:45

Днями, участники курсу Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву отримали дуже важливі в теперішній час знання з інженерної підготовки. Опанували тактико-технічні характеристики вибухонебезпечних предметів, які розповсюджені на території України внаслідок війни. А також практикувалися в русі маршрутом за схемою, обходження перешкод та ідентифіковували ВНП.

Особливою частиною навчання є відпрацювання теоритичних завдань на практиці, і учасники курсу виконують їх бездоганно.

Вчимося та тренуймось, адже від таких знань і умінь, які надають нам інструктори Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву та ДФ Берегівського району "Тінь" залежить захист наших рідних та вміння протидіяти і дати гідну відсіч збройній агресії росії..