Закарпатська ОВА розпочинає інформаційний аудит відкритих даних

Дата: 30.11.2023 17:18

Громадськість закликають долучитися до електронних консультацій, які тривають у форматі опитування на порталі Допомога Закарпаття (до 8 грудня включно): https://is.gd/oCjpia.

Поділіться власним досвідом та враженнями щодо того, наскільки ефективно й прозоро апарат і структурні підрозділи Закарпатської обласної військової адміністрації впроваджують політику відкритих даних.

Також важливо почути Ваші зауваження та пропозиції. Останні особливо потрібні, адже вони допоможуть розробити нові цифрові рішення, щоб підвищити підзвітність і відкритість, вдосконалити діяльність ОВА в цьому напрямку.

Інформаційний аудит проходить за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах

Долучайтеся до опитування.