В районі продовжуються навчання в Центрі підготовки населення до національного спротиву

Дата: 09.12.2023 16:42

Продовжуємо ділитися новинами та світлинами із занять Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

Цими днями учасники курсу продемонстрували на практиці знання з тактичної медицини, попередньо засвоєні від інструкторів Берегівського осередку Центру підготовки населення до національного спротиву та ДФ Берегівського району "Тінь".

Слухачі відпрацьовували алгоритм дій з надання медичної допомоги постраждалим на полі бою під вогнем в зоні з умовним укриттям та в зоні евакуації пораненого. Також відпрацювали правильність тампонування рани в максимально реалістичних умовах із штучною кров'ю.

Працюємо та навчаємося далі задля Перемоги! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису