Нарада з головами територіальних громад району з питань мобілізації

Дата: 13.12.2023 14:34

Сьогодні, під керівництвом очільника Берегівського району Віталія Матія за участю його заступників Єви Данич та Іштвана Локіти, голови Берегівської районної ради Карла Резеша, тимчасово виконуючого обов’язки начальника РТЦК та СП району підполковника Володимира Костенка відбулася нарада з головами та представниками територіальних громад району з питання мобілізації.

Обговорили результати стану виконання в громадах планових завдань щодо призову громадян на військову службу, поставку мобілізаційних ресурсів та вжиття заходів з проведення якісного оповіщення населення району.

Віталій Матій наголосив головам громад на необхідності активізації роботи та важливості співпраці між територіальним центром комплектування, правоохоронними органами та місцевим самоврядуванням, знаходити та дотримуватися зважених рішень.

За результатами наради прийняті відповідні рішення. Всі питання взяті на контроль керівництвом військової адміністрації.