Добірка корисних чат-ботів від Національної служби здоров'я України

Дата: 07.01.2024 09:04

Національна служба здоров'я України підібрала низку корисних чат-ботів, які допоможуть краще орієнтуватися в отриманні “Доступних ліків”, наданні першої домедичної допомоги, а також отримати безоплатні консультації лікарів та медичні послуги. Серед них:

Запитай у Гриця

Корисний сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті та які препарати можна отримати за програмою “Доступні ліки”. Сервіс побудований на основі відкритих даних.

“Буду мамою”

Це чат-бот про безоплатні медпослуги для майбутніх мам та немовлят за Програмою медичних гарантій. Сервіс надасть інформацію про те, які аналізи безоплатні для вагітної, що входить в безоплатну допомогу при пологах та для новонародженого малюка.

“Лікуйся”

Чат-бот допоможе кожному, хто зіштовхнувся з діагнозом «рак молочної залози», зорієнтуватися, в якому медичному закладі, які медичні послуги і в якому обсязі можна отримати безоплатно. Це стосується як послуг з діагностики онкологічних захворювань, так і їх лікування.

“На повні груди”

Щоб не дати людині залишитися сам на сам зі своїми думками та допомогти їй вибудувати маршрут життя, громадська організація Ліки Контроль спільно з OncoHub та за підтримки міжнародного фонду «Відродження» створили чат-бот «На повні груди».

Чат-бот доступний за покликанням: Бот «На повні груди» надасть інформацію про:

• безоплатні послуги з діагностики та лікування;
  • стадії захворювання;
  • схеми лікування;
  • безоплатні препарати;
  • пам’ятки для отримання медичних послуг безоплатно.
  • Чат-бот у Telegram: https://t.me/FullLungs_bot.

“Джгут 2.0”

Чат-бот допоможе в екстрених ситуаціях, коли потрібно надати першу домедичну допомогу. Бот має два режими: для тих, хто пройшов тренінг (більш повні рекомендації), і базові поради, які не потребують навичок).

"TacticMedAid"

Чат-бот допоможе з алгоритмами надання медичної допомоги під час війни:

"Турбота"

Це безкоштовний український сервіс з надання медичних консультацій онлайн.

Оберіть напрям, за яким потребуєте коснультації та надішліть заявку в чат-боті в Telegram. Чат-бот зав'яже з лікарем, який зареєструвався в сервісі.

#АРТпоруч

Чат-бот у Telegram, де можна дізнатися де і як отримати антиретровірусної терапії (АРТ) в Україні та за кордоном.

Національна служба здоров'я України