Підготовка населення до національно спротиву в Берегівському районі триває

Дата: 13.01.2024 15:22

В новий рік з вірою в перемогу, бойовим духом та ще більшим бажанням навчатися й опановувати необхідні навички, з метою захистити себе, свої родини та країну.

Цими днями слухачі курсу Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву мали можливість відпрацювати тактику ведення бою малими піхотними групами, штурм та оборону позицій у командній грі пейнтбол, із застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів). Відчули вогневий контакт з противником в умовах ближнього бою.

Під час навчання застосовуються сучасна методологія та матеріально-технічне забезпечення. Під керівництвом досвідчених інструкторів теорія закріплюється практикою. Від заняття до заняття курсанти стають однією міцною і злагодженою командою.

Продовжуємо системну роботу в тилу, спрямовану на підготовку населення району до національного спротиву.

Стоїмо разом, плече до плеча!

Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні!

Героям слава!