Як отримати лікарняний за симптомів ГРВІ або COVID-19 без особистого відвідування лікаря.

Дата: 15.01.2024 16:21

Пацієнтам із симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ на період дії воєнного стану можна оформити тимчасову непрацездатність на п’ять календарних днів дистанційно. Про це повідомляє Кабмін.

Зокрема, у разі наявності відповідних симптомів пацієнт має змогу звернутися до лікаря дистанційно за допомогою засобів телефонного зв’язку, інтернет-телефонії або засобів телемедичного зв’язку, а лікар на підставі звернення та опитування пацієнта відкриє медичний висновок про тимчасову непрацездатність.

Для призначення лікування лікар може також дистанційно виписати електронний рецепт. Нагадаємо, що навіть перший електронний рецепт відтепер можна отримати без особистого прийому.

У разі, якщо дію медвисновку про тимчасову непрацездатність потрібно буде продовжити, пацієнт обов’язково повинен буде з’явитися на особистий прийом до лікаря.