Берегівська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України

Нарада з керівниками органів управління освітою по окремим актуальним питанням забезпечення реалізації державної політики з питань освіти, фізичної культури та спорту.

Дата: 17.01.2024 11:14
Кількість переглядів: 62

Сьогодні під керівництвом першої заступниці очільника РВА Єви Данич відбулася спільна нарада керівників органів управління освітою, представників Берегівського ДСНС та районного відділу поліції, на якій розглянуто ряд окремих питань, що є актуальними для забезпечення реалізації державної політики з питань освіти, фізичної культури та спорту.

Перше питання стосувалося безпечного середовища в закладах освіти, адже на теперішній час це одне із головних пріоритетів в державі, особливо в умовах воєнного стану в Україні.

Наступним розглянули питання щодо старту районного етапу президентської програми загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

Протягом січня у школах району мають сформувати команди та зареєструватись до 1 лютого на загальнодержавному сайті проєкту http://scl.gov.ua/.

Групи змагатимуться у 5 видах спорту: черлідинг, футзал, баскетбол, спортивне орієнтування, волейбол. Спершу на шкільному рівні. Далі – територіальний, районний, обласний і всеукраїнський. Звісно, обов’язкова умова -  дотримання безпекових заходів.

Станом на сьогодні вже зареєструвалося 219 команд закладів загальної середньої освіти Берегівського району.

Тож, не зволікайте! Реєструйте команду! Готуйтеся до змагань! Станьте кращими!