Куди звернутися по допомогу постраждалим від насильства

Дата: 19.01.2024 09:33

З початком повномасштабного вторгнення рівень насильства в Україні зростає. Постраждалі потребують особливої фахової та комплексної допомоги незалежно від місця їхнього перебування.

Куди звернутися по допомогу, щоб подолати травматичний досвід і віднайти внутрішній ресурс?

Онлайн-платформа «Аврора» надає анонімну, безоплатну спеціалізовану психотерапевтичну підтримку постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема, сексуального, в будь-якому куточку України, на тимчасово окупованих територіях і закордоном

cutt.ly/fwJy76AC

Центри допомоги врятованим конфіденційно й безоплатно надають соціальну, психологічну та юридичну допомогу постраждалим від війни в 11 містах України. У разі виявлення гендерно зумовленого/сексуального насильства, постраждалим пропонується послуга з управління випадками.

cutt.ly/bwJy944T

Національна кампанія «Розірви Коло» інформує про те, що робити, якщо ви стали свідками або зазнали гендерно зумовленого насильства, де отримати необхідну допомогу й поради в будь-якому регіоні України

cutt.ly/mwJy7kSU

Платформа допомоги врятованим є онлайн майданчиком, який консолідує інформацію про актуальні можливості, доступні послуги допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни, зокрема, сексуального.

cutt.ly/YwJy7ZQY

Термінова підтримка доступна за телефонами:

Національної поліції – 102

Урядової гарячої лінії – 1547

Національної гарячої лінії – 0-800-500-335, 116 123

Онлайн платформа «Аврора» є спільною ініціативою Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.