Віталій Матій взяв участь в урочистих заходах з нагоди свята Дня Соборності

Дата: 22.01.2024 14:05

Єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина.

22 січня ми відзначаємо День Соборності України і 105-ту річницю підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Саме сьогодні 22 січня 1919 р. на Софійському в Києві проголосили про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну.

Це визначна подія в історії державотворення нашої країни, бо, як зазначали тодішні сучасники: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Нині Україна знову веде боротьбу за свою незалежність з одвічним ворогом - Росією. Ми продемонстрували собі і світові небачену єдність і згуртованість перед лицем ворога. Завдяки нашій єдності ми досягли того, у що майже ніхто у світі, у всьому світі, не вірив.

Україна була, є та залишиться Соборною!

З нагоди свята Дня Соборності, у місті Берегове відбулися святкові заходи біля пам’ятника Тараса Шевченка.

Участь в урочистостях взяли Віталій Матій – начальник Берегівської РВА, Єва Данич - заступниця голови Берегівської РДА, голови районної та міської рад, представники правоохоронних органів та державних установ району, військові та громадськість.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів, які віддали своє життя за наше майбутнє і жертв війни Росії проти України та здійснили традиційне покладання квітів до підніжжя Кобзаря.

Низький уклін Збройним Силам України. Вічна пам`ять загиблим.

З Днем Соборності, єдиної України!

Миру всім нам!

Разом - ми сила!

Україна єдина!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису