Закарпатські підприємці можуть узяти участь у конкурсі мінігрантів від Міжнародної організації праці

Дата: 24.01.2024 18:06

До 3000$ для розвитку бізнесу: закарпатські підприємці можуть узяти участь у конкурсі мінігрантів від Міжнародної організації праці.

Пакет необхідних документів для участі у відборі потрібно подати до 1 лютого 2024 року. За його результатами 25 переможців отримають фінансову підтримку для розвитку власної справи.

Конкурс мінігрантів проводять у межах проєкту МОП «Партнерство для підвищення рівня зайнятості та інтеграції на ринку праці Закарпатської області», який втілює NGO Nehemiah Ukraine за фінансування Уряду Данії.

Щоб стати учасником Конкурсу необхідно ознайомитись з умовами надання міні-гранту (посилання на документи нижче) та подати повний пакет документів у форматі PDF на ел. пошту NehemiahNGO@gmail.com до 01.02.2024р.

Перелік додатків: