Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги Берегівського району

Дата: 25.01.2024 15:36

У деяких громадах Берегівщини вже стартував І етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

У Виноградівській та Вилоцькій громадах школярі самовіддано вступили у змагальний процес. Наполегливо тренуються і вважають, що успішна гра команди залежить від злагодженої комунікації між гравцями.

Наразі тут розпочато І етап з черлідингу, футзалу та спортивного орієнтування.

А от, з баскетболу та волейболу цими днями розпочато територіальний етап змагань .

Кожен учасник розуміє, що попереду – багато випробувань і складних суперників. Юнаки та дівчата крок за кроком йдуть до спільної мети – участі і перемоги у всеукраїнському етапі змагань.

У чудовій можливості поборотися з іншими командами, знайти нових друзів, відволіктись від стресових ситуацій, а також подбати про фізичне здоров’я у змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних лігах» зголосились всі школи Берегівщини, а це майже 360 шкільних команд.

Нагадуємо, що реєстрація команд триває до 1 лютого за посиланням https://scl.gov.ua/.

Змагання проводять у п'яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, чирлідинг та спортивне орієнтування.

Запрошуємо долучитись до масштабного спортивного дійства й інші команди та гідно представити свою школу на всеукраїнському рівні.