Сьогодні Україна вшановує пам‘ять Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 09:01

29 січня вшановують День пам‘яті Героїв Крут.

Саме в цей день 1918 року відбулася легендарна битва, яка символізує патріотизм і самопожертву молоді в боротьбі за Українську Незалежність.

Кілька сотень юних студентів, гімназистів та військових, в нерівних умовах бою, показали справжню відданість своєму народу. Завдяки сміливості та мужності їм вдалося завдати більшовикам втрат та затримати їхній наступ.

Під час повномасштабного вторгнення російських окупантів, молодь стала відомою як одні з перших, хто взяв до рук зброю, бажаючи захистити майбутнє своєї країни. Вони вступали до лав Збройних Сил України, часто не маючи бойового досвіду.

Цінуємо подвиг кожного і вшановуємо пам'ять героїв, які полягли під Крутами. Пам'ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну. Шануємо наших захисників, що сьогодні відстоюють національну державу.

Слава Героям!

Слава Україні!