Підсумкові заняття підготовки населення Берегівського району до національного спротиву

Дата: 28.01.2024 09:09

В умовах війни та постійної напруженої ситуації ми повинні бути готовими до різних викликів, мінімально володіти навичками, що рятують життя та дають змогу захищати себе і своїх близьких.

За сприянням очільника Берегівської РВА Віталія Матія, саме такі знання надавали фахові інструктори Андрій Чернявський та Юрій Дувалко вмотивованим мешканцям району впродовж 3-х місяців на курсах у Берегівському осередку Центру підготовки населення до національного спротиву.

Протягом останніх двох днів нацспротивці готувалися до майбутніх випускних іспитів. Відпрацювали набуті знання з військової топографії, тактичної медицини, вогневої та тактичної підготовки.

Постійне самовдосконалення, прагнення до розвитку та бажання захищати свою сім’ю та країну – важливі складові нашої боротьби за незалежність.

Тож, бажаємо слухачам 2-го курсу успішно закріпити набуті навички та достойно пройти заключні випробування.

Щиро сподіваємося, що ми житимемо у мирі, але з готовністю кожного діяти.

Нагадуємо!

Розпочато набір учасників на третій навчальний курс у Закарпатському центрі підготовки населення до національного спротиву.

Заявки подавати можна до 18 лютого за посиланням https://dopomoga.digital-zakarpattia.com.ua/application

Деталі за номером +380959130589.