Підсилення для наших військових

Дата: 30.01.2024 16:55

Напередодні, очільник Берегівської РВА Віталій Матій особисто передав підполковнику Анатолію Гунченко командиру одного з підрозділів ЗСУ необхідне оснащення - позашляховик та бензиновий генератор, для виконання бойового завдання з охорони повітряного простору від атак ворога на об’єкти критичної інфраструктури.

"Сьогодні ми всі чудово розуміємо про необхідність активніше та ефективніше допомагати нашим військовим, і використовуючи всі можливості, продовжуємо забезпечувати сектор оборони необхідними засобами", - наголосив Віталій Матій.

Керманич району подякував усім, хто не залишається осторонь і не втомлюється підтримувати українських захисників. Також висловив окрему подяку ТОВ «Берегівське ХПП» та ТОВ «ОРТЕКС-ЛТД» за надану підтримку нашим захисникам.

Продовжуємо посилювати позиції військових. Спільно йдемо до мети. Разом здобудемо Перемогу!