Віталій Матій передав подяку керівнику ТОВ «МІК» Олегу Мітрохіну

Дата: 01.02.2024 12:09

Сьогодні очільник Берегівської РВА Віталій Матій передав подяку керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «МІК» Олегу Мітрохіну.

Такою відзнакою очільник релокованого підприємства удостоєний за активну підприємницьку діяльність, плідну співпрацю з органами державної влади, високу громадянську позицію, патріотизм та безкорисливу працю по наданню всебічної допомоги ЗСУ у наближенні перемоги над ворогом.

Водночас представники даного підприємства передали допомогу у вигляді комплектів тактичної форми для слухачів курсу Берегівського відділу Центру підготовки населення до національного спротиву.

Віталій Матій: Щиро дякую за небайдужість і всебічну допомогу Збройним Силам України, а також за підтримку цілеспрямованих громадян нашого району, які виявляють бажання навчатися захищати себе, свою родину, території та нашу країну.

Разом ми – сила, разом переможемо!

Слава Україні!

Героям слава!