Закарпатців закликають подавати своїх кандидатів в Амбасадори нашого регіону

Дата: 03.02.2024 10:17

Це мають бути активні та впливові люди, які на громадських засадах представлятимуть наш край на національному й міжнародному рівнях. Вони розповсюджуватимуть ідеї інвестиційних можливостей регіону та будуть дбати про покращення його іміджу.

Подати свого кандидата можна до 15 лютого на порталі Допомога Закарпаття за посиланням. Заповнити опитувальник можна всього за хвилину, при цьому реєструватися на платформі не обовʼязково.

Детальніше про це та про відбір кандидатів в Амбасадори Закарпаття у відео розповідає директор департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА Тарас Триндяк.

Також нагадуємо, що про шляхи подачі документів, вимоги до кандидатів і основні завдання можна дізнатися тут.