У Берегівському осередку Закарпатського Центру підготовки населення до національного спротиву пройшли заключні залікові випробування

Дата: 11.02.2024 10:38

Попри дощ та болото, мокрі та змучені, із гучним гаслом «БЕРЕГІВЩИНА ДО СПРОТИВУ – ГОТОВІ! нацспротивці Берегівського осередку Закарпатського Центру підготовки населення до національного спротиву гідно пройшли весь шлях випробувань під час залікового іспиту.

За постійної підтримки начальника Берегівської районної військової адміністрації Віталія Матія та отриманим знанням від досвідчених інструкторів Андрія Чернявського, Юрія Дувалка та Віталія Мацоли, всі учасники показали вражаючий рівень набутих знань у військовій справі.

Після успішного складання заліків очільник краю Віктор Микита разом із своїм заступником Ігорем Шинкарюком вручили нацспротивцям сертифікати про закінчення базового курсу та шеврон Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

Вітаємо всіх учасників із закінченням курсу! Пишаємось! Ви найкращі!

Стоїмо разом, плече до плеча!

Разом ми – міцніші, в єдності ми – непереможні!

Слава Україні!

Героям слава!