Берегівська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України

У Королівській громаді Берегівського району на базі школи №1 відбулось відкриття II-го етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з гаслом «Разом переможемо». Школярі розпочали серію змагань з волейболу у визначну дату – день народження волейбо

Дата: 11.02.2024 16:48
Кількість переглядів: 24

9 лютого у Королівській громаді відкрито територіальний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги, який проходитиме з гаслом «Разом переможемо»!

На майданчику Королівського ЗЗСО І-ІІІ ст №1 зійшлися 14 команд 9 освітніх закладів громади: 8 команд юнаків та 6 - дівчат.

Найсильнішою серед дівчат стала комана "Леді Сасова" Сасівського ЗЗСО. Саме вона представлятиме громаду на районному етапі змагань.

Друге місце посіли «Хижанські Пантери» Хижанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів -ЗДО, а третє – «Чернянські Яструби» Чернянського ЗЗСО.

Серед юнаків боротьба ще триває! Хлопці зіграли 12 ігор у 2 групах відбіркового етапу, де визначилась четвірка команд, яка на наступну пʼятницю буде змагатись у фінальній частині змагань.

Відчуття командного духу ,емоційні розіграші та моменти ,бажання до перемоги зробили перший день змагань видовищним.

Вітаємо всіх учасників проєкту, бажаємо наполегливості та нових звитяг.