На Берегівщині спостерігається пониження епідемічного рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Дата: 16.02.2024 15:18

На Берегівщині спостерігається пониження епідемічного рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Станом на сьогодні, згідно показників щотижневого моніторингу філій ДУ «ЗОЦКПХ МОЗ України», у більшості населених пунктах району відмічається спад епідрівня захворювання на грип та ГРВІ, окрім:

• Вилоцька ТГ – 16%;
  • Королівська ТГ – 46.8%;
  • Косонська ТГ – 11%;
  • Кам’янська ТГ – 59.8%.

У зв’язку з наявною тенденцією зменшення хворих на грип та гострі респіраторні інфекції у Виноградівській та Берегівській громадах, особливо серед дітей, карантин та дистанційна форма навчання у закладах освіти громади скасовується.

З метою закріплення тенденції щодо зменшення хворих на ГРВІ та грип у Кам’янській громаді, рішенням комісії ТЕБ та НС Кам’янської сільської ради продовжено дистанційну форму навчання у закладах освіти з 19 по 23 лютого 2024 року.

Шановні мешканці Берегівського району, задля запобігання поширення грипу та ГРВІ просимо дотримуватися простих базових правил, маскового режиму за потреби, а при перших симптомах захворювання звертатися до свого сімейного лікаря.

Бережіть себе та своїх близьких.